E.ON ČR Junior Cup 2008

Úvodní stránka»Výsledková listina»Výsledková listina

Výsledková listina 16. turnaje 8.6.2008 v Luhačovicích

16. turnaj E.ON ČR Junior Cup 2008

8.6. 2008, stadion Luhačovice-areál Radostova

  Výsledková listina turnaje  
  1. místo FC Tescoma Zlín  
  2. místo 1.FC Slovácko  
  3. místo ČSK Uherský Brod  
  4. místo Viktoria Otrokovice  
  5. místo Jiskra Otrokovice  
  6. místo SK Slovácká Viktoria Bojkovice  
  7. místo FC Elseremo Brumov  
  8. místo Slavičín  
  9. místo FK Luhačovice  
  10. místo TJ Sokol Pozlovice  

 

  Nejlepší hráči turnaje  
  Nejlepší hráč David Venený  
  Nejlepší střelec Jan Kolář  
  Nejlepší brankář Marek Zatloukal  

 

  Skupina I. Skupina II.  
  Jiskra Otrokovice TJ Sokol Pozlovice  
  FC Tescoma Zlín Viktoria Otrokovice  
  FK Luhačovice FC Elseremo Brumov  
  Slavičín SK Slovácká Viktoria Bojkovice  
  1.FC Slovácko ČSK Uherský Brod  

 

  Jednotlivé zápasy  
  Skupina I.        
  FC Tescoma Zlín 1.FC Slovácko 0 2  
  FK Luhačovice Slavičín 0 4  
  1.FC Slovácko FK Luhačovice 15 1  
  Jiskra Otrokovice FC Tescoma Zlín 0 2  
  FK Luhačovice Jiskra Otrokovice 0 7  
  Slavičín 1.FC Slovácko 0 9  
  Jiskra Otrokovice Slavičín 0 0  
  FC Tescoma Zlín FK Luhačovice 19 0  
  Slavičín FC Tescoma Zlín 0 9  
  1.FC Slovácko Jiskra Otrokovice 2 0  
     
  Skupina II.        
  Viktoria Otrokovice ČSK Uherský Brod      
  FC Elseremo Brumov SK Slovácká Viktoria Bojkovice      
  ČSK Uherský Brod FC Elseremo Brumov      
  TJ Sokol Pozlovice Viktoria Otrokovice      
  FC Elseremo Brumov TJ Sokol Pozlovice      
  SK Slovácká Viktoria Bojkovice ČSK Uherský Brod      
  TJ Sokol Pozlovice SK Slovácká Viktoria Bojkovice      
  Viktoria Otrokovice FC Elseremo Brumov      
   SK Slovácká Viktoria Bojkovice  Viktoria Otrokovice      
   ČSK Uherský Brod  TJ Sokol Pozlovice      
     
  Semifinále        
  1.FC Slovácko ČSK Uherský Brod 3 1  
  FC Tescoma Zlín Viktoria Otrokovice 7 0  
  O 9.místo        
  FK Luhačovice TJ Sokol Pozlovice  4  
  O 7.místo        
  Slavičín FC Elseremo Brumov 1 6  
           
  O 5.místo        
  Jiskra Otrokovice SK Slovácká Viktoria Bojkovice 3 0  
         
  O 3.místo        
  ČSK Uherský Brod Viktoria Otrokovice 2 0  
  Finále        
  1.FC Slovácko FC Tescoma Zlín 1 2  
           
           

 

  Jednotlivé zápasy  
  Výsledky a body Skore Body Pořadí  
  1.FC Slovácko 28 1 12 1  
  FC Tescoma Zlín 30 2 9 2  
  Jiskra Otrokovice 7 4 4 3  
  Slavičín 4 18 4 4  
  FK Luhačovice 1 45 0 5  
     
  Viktoria Otrokovice 11 1 10 1  
  ČSK Uherský Brod 17 1 8 2  
  SK Slovácká Viktoria Bojkovice 9 2 7 3  
  FC Elseremo Brumov 10 7 3 4  
  TJ Sokol Pozlovice  0 37   0  

 

vysledkova-listina.gif

Výsledková tabule ke stažení