E.ON ČR Junior Cup 2008

Úvodní stránka»Výsledková listina

Výsledková listina 13. turnaje 25.5.2008 na SCM Složiště ČB

13. turnaj E.ON ČR Junior Cup 2008

25.5.2008, Stadion SCM Složiště České Budějovice

  Výsledková listina turnaje  
  1. místo ABC Braník  
  2. místo SK Čtyři Dvory  
  3. místo FC Zenit Čáslav  
  4. místo TJ Blatná  
  5. místo FK Slavoj Český Krumlov  
  6. místo FK Tábor  
  7. místo SK Dynamo  
  8. místo FK Tatran Prachatice  
  9. místo FC ZVVZ Milevsko  
  10. místo Sokol Jindřichův Hradec  

 

  Nejlepší hráči turnaje  
  Nejlepší hráč    
  Nejlepší střelec    
  Nejlepší brankář    

 

  Skupina I. Skupina II.  
  FC ZVVZ Milevsko FK Tábor  
  FC Zenit Čáslav SK Dynamo  
  ABC Braník Sokol Jindřichův Hradec  
  FK Slavoj Český Krumlov SK Čtyři Dvory  
  FK Tatran Prachatice TJ Blatná  

 

  Jednotlivé zápasy  
  Skupina I.        
  FC Zenit Čáslav FK Tatran Prachatice 1 0  
  ABC Braník FK Slavoj Český Krumlov 3 1  
  FK Tatran Prachatice ABC Braník 2 3  
  FC ZVVZ Milevsko FC Zenit Čáslav 1 3  
  ABC Braník FC ZVVZ Milevsko 1 0  
  FK Slavoj Český Krumlov FK Tatran Prachatice 5 2  
  FC ZVVZ Milevsko FK Slavoj Český Krumlov 3 3  
  FC Zenit Čáslav ABC Braník 1 2  
  FK Slavoj Český Krumlov FC Zenit Čáslav 0 3  
  FK Tatran Prachatice FC ZVVZ Milevsko 3 2  
     
  Skupina II.        
  SK Dynamo TJ Blatná 0 1  
  Sokol Jindřichův Hradec SK Čtyři Dvory 0 2  
  TJ Blatná Sokol Jindřichův Hradec 1 1  
  FK Tábor SK Dynamo 2 1  
  Sokol Jindřichův Hradec FK Tábor 1 2  
  SK Čtyři Dvory TJ Blatná 1 1  
  FK Tábor SK Čtyři Dvory 0 1  
  SK Dynamo Sokol Jindřichův Hradec 3 0  
  SK Čtyři Dvory SK Dynamo 2 2  
  TJ Blatná FK Tábor 2 1  
     
  Semifinále        
  ABC Braník TJ Blatná 3 0  
  FC Zenit Čáslav SK Čtyři Dvory 0 1  
  O 9.místo        
  FC ZVVZ Milevsko Sokol Jindřichův Hradec 1 0  
  O 7.místo        
  FK Tatran Prachatice SK Dynamo 1 1  
    p.k. 3 4  
  O 5.místo        
  FK Slavoj Český Krumlov FK Tábor 4 3  
         
  O 3.místo        
  TJ Blatná FC Zenit Čáslav 1 1  
  Finále        
  ABC Braník SK Čtyři Dvory 1 1  
    p.k. 2 1  
           

 

  Jednotlivé zápasy  
  Výsledky a body Skore Body Pořadí  
  FC ZVVZ Milevsko 6 10 1 5  
  FC Zenit Čáslav 8 3 9 2  
  ABC Braník 9 4 12 1  
  FK Slavoj Český Krumlov 9 11 4 3  
  FK Tatran Prachatice 7 11 3 4  
     
  FK Tábor 5 5 6 3  
  SK Dynamo 6 5 4 4  
  Sokol Jindřichův Hradec 2 9 1 5  
  SK Čtyři Dvory 6 3 8 1  
  TJ Blatná 5 3 8 2  

 

vysledkova-listina.gif

Výsledková tabule ke stažení

Fotogalerie

Videogalerie

Rozhovory