E.ON ČR Junior Cup 2008

Úvodní stránka»Výsledková listina

Výsledková listina 1.turnaje 6.4.2008 na SCM Složiště ČB

1. turnaj E.ON ČR Junior Cup 2008

6. 4. 2008, České Budějovice

  Výsledková listina turnaje  
  1. místo SK Čtyři Dvory  
  2. místo SK Dynamo České Budějovice  
  3. místo FK Olympie Týn nad Vltavou  
  4. místo SK Lišov  
  5. místo TJ Hluboká nad Vltavou  
  6. místo SKP České Budějovice  
  7. místo Lokomotiva ČB  
  8. místo SK Slavia České Budějovice  

 

  Nejlepší hráči turnaje  
  Nejlepší hráč František Kolář (SK Čtyři Dvory)  
  Nejlepší střelec Petr Pancíř (SK Čtyři Dvory)  
  Nejlepší brankář Matěj Luksch (SK Dynamo České Budějovice)  

 

  Skupina I. Skupina II.  
  SKP České Budějovice TJ Hluboká nad Vltavou  
  SK Slavia České Budějovice SK Dynamo České Budějovice  
  FK Olympie Týn nad Vltavou SK Čtyři Dvory  
  SK Lišov Lokomotiva ČB  

 

  Jednotlivé zápasy  
  Skupina I.        
  FK Olympie Týn nad Vltavou SK Lišov 2 0  
  SKP České Budějovice SK Slavia České Budějovice 3 0  
  FK Olympie Týn nad Vltavou SK Slavia České Budějovice 3 0  
  SK Lišov SKP České Budějovice 0 0  
  SK Slavia České Budějovice SK Lišov 0 3  
  SKP České Budějovice FK Olympie Týn nad Vltavou 1 1  
     
  Skupina II.        
  Lokomotiva ČB TJ Hluboká nad Vltavou 0 2  
  SK Dynamo České Budějovice Lokomotiva ČB 1 1  
  TJ Hluboká nad Vltavou SK Čtyři Dvory 1 2  
  SK Čtyři Dvory SK Dynamo České Budějovice 2 1  
  SK Čtyři Dvory Lokomotiva ČB 3 0  
  TJ Hluboká nad Vltavou SK Dynamo České Budějovice 0 2  
     
  Semifinále        
  SK Čtyři Dvory SK Lišov 7 0  
  SK Dynamo České Budějovice FK Olympie Týn nad Vltavou 7 0  
  O 7.místo        
  Lokomotiva ČB SK Slavia České Budějovice 3 0  
  O 5.místo        
  SKP České Budějovice TJ Hluboká nad Vltavou 1 5  
  O 3.místo        
  FK Olympie Týn nad Vltavou SK Lišov 2 1  
  Finále        
  SK Dynamo České Budějovice SK Čtyři Dvory 0 0  
    p.k. 3 4  

 

  Jednotlivé zápasy  
  Výsledky a body Skore Body Pořadí  
  SKP České Budějovice 3 3 4 3  
  SK Slavia České Budějovice 0 9 0 4  
  FK Olympie Týn nad Vltavou 8 0 9 1  
  SK Lišov 3 2 4 2  
     
  TJ Hluboká nad Vltavou 3 4 3 3  
  SK Dynamo České Budějovice 4 0 4 2  
  SK Čtyři Dvory 7 2 9 1  
  Lokomotiva ČB 1 6 1 4  

 

Výsledková tabule ke stažení

Fotogalerie

Videogalerie

Rozhovory