E.ON ČR Junior Cup 2008

Úvodní stránka»Výsledková listina

Výsledková listina 12. turnaje 18.5.2008 v Brně

12. turnaj E.ON ČR Junior Cup 2008

18.5.2008, Stadion Sparta Brno

  Výsledková listina turnaje  
  1. místo Rafk Rajhrad  
  2. místo 1.FC Brno  
  3. místo FC Sparta Brno  
  4. místo ČAFC Židečnice  
  5. místo FC Kuřim  
  6. místo FC Dosta Bystrc  
  7. místo AFK Tišňov  
  8. místo FC Svratka Brno  
  9. místo TJ Tatran Kohoutovice  
  10. místo FC Ivančice  

 

  Nejlepší hráči turnaje  
  Nejlepší hráč Tomáš Smejkal (ČAFC)  
  Nejlepší střelec Dominik Janošek (Rafk Rajhrad)  
  Nejlepší brankář Michal Krafek (1.FC Brno)  

 

  Skupina I. Skupina II.  
  TJ Tatran Kohoutovice FC Sparta Brno  
  Rafk Rajhrad ČAFC Židečnice  
  1.FC Brno FC Ivančice  
  FC Kuřim FC Dosta Bystrc  
  FC Svratka Brno AFK Tišňov  

 

  Jednotlivé zápasy  
  Skupina I.        
  Rafk Rajhrad FC Svratka Brno 3 0  
  1.FC Brno FC Kuřim 3 0  
  FC Svratka Brno 1.FC Brno 1 3  
  TJ Tatran Kohoutovice Rafk Rajhrad 0 0  
  1.FC Brno TJ Tatran Kohoutovice 1 0  
  FC Kuřim FC Svratka Brno 4 0  
  TJ Tatran Kohoutovice FC Kuřim 0 4  
  Rafk Rajhrad 1.FC Brno 1 1  
  FC Kuřim Rafk Rajhrad 0 3  
  FC Svratka Brno TJ Tatran Kohoutovice 2 0  
     
  Skupina II.        
  ČAFC Židečnice AFK Tišňov 5 0  
  FC Ivančice FC Dosta Bystrc 0 4  
  AFK Tišňov FC Ivančice 3 2  
  FC Sparta Brno ČAFC Židečnice 2 2  
  FC Ivančice FC Sparta Brno 1 4  
  FC Dosta Bystrc AFK Tišňov 3 1  
  FC Sparta Brno FC Dosta Bystrc 2 0  
  ČAFC Židečnice FC Ivančice 6 1  
  FC Dosta Bystrc ČAFC Židečnice 1 4  
  AFK Tišňov FC Sparta Brno      
     
  Semifinále        
  1.FC Brno FC Sparta Brno 3 1  
  Rafk Rajhrad ČAFC Židečnice 3 3  
  O 9.místo        
  TJ Tatran Kohoutovice FC Ivančice      
  O 7.místo        
  FC Svratka Brno AFK Tišňov      
  O 5.místo        
  FC Kuřim FC Dosta Bystrc      
         
  O 3.místo        
  FC Sparta Brno ČAFC Židečnice 1 1  
  Finále        
  Rafk Rajhrad 1.FC Brno 3 2  
           

 

  Jednotlivé zápasy  
  Výsledky a body Skore Body Pořadí  
  TJ Tatran Kohoutovice     1 5  
  Rafk Rajhrad     8 2  
  1.FC Brno     10 1  
  FC Kuřim     6 3  
  FC Svratka Brno     3 4  
     
  FC Sparta Brno     12 2  
  ČAFC Židečnice     6 1  
  FC Ivančice     6 5  
  FC Dosta Bystrc     0 3  
  AFK Tišňov     6 4  

 

vysledkova-listina.gif

Výsledková tabule ke stažení

Fotogalerie

Videogalerie

 

Rozhovory