E.ON ČR Junior Cup 2008

Úvodní stránka»Výsledková listina

Výsledková listina 7.turnaje 8.5.2008 v Českém Krumlově

7. turnaj E.ON ČR Junior Cup 2008

8.5.2008, Stadion FC Slavoj Český Krumlov

  Výsledková listina turnaje  
  1. místo FK Slavoj Český Krumlov "A"  
  2. místo SK Dynamo ČB "B"  
  3. místo SK Slavia České Budějovice  
  4. místo FK Slavoj Český Krumlov "B"  
  5. místo FK Spartak Kaplice  
  6. místo Malše Roudné  
  7. místo Smrčina Horní Planá  
  8. místo Sokol Nová Ves-Brloh  

 

  Nejlepší hráči turnaje  
  Nejlepší hráč Michal Strapek (FK Slavoj Český Krumlov "A")  
  Nejlepší střelec    
  Nejlepší brankář    

 

  Skupina I. Skupina II.  
  FK Slavoj Český Krumlov "A" FK Slavoj Český Krumlov "B"  
  Sokol Nová Ves-Brloh Smrčina Horní Planá  
  SK Slavia České Budějovice Malše Roudné  
  FK Spartak Kaplice SK Dynamo ČB "B"  

 

  Jednotlivé zápasy  
  Skupina I.        
  SK Slavia České Budějovice FK Spartak Kaplice 2 0  
  FK Slavoj Český Krumlov "A" Sokol Nová Ves-Brloh 11 0  
  SK Slavia České Budějovice Sokol Nová Ves-Brloh 2 0  
  FK Spartak Kaplice FK Slavoj Český Krumlov "A" 0 7  
  Sokol Nová Ves-Brloh FK Spartak Kaplice 0 8  
  FK Slavoj Český Krumlov "A" SK Slavia České Budějovice 8 0  
     
  Skupina II.        
  Malše Roudné SK Dynamo ČB "B" 0 3  
  FK Slavoj Český Krumlov "B" Smrčina Horní Planá 0 0  
  Malše Roudné Smrčina Horní Planá 2 1  
  SK Dynamo ČB "B" FK Slavoj Český Krumlov "B" 1 2  
  Smrčina Horní Planá SK Dynamo ČB "B" 0 5  
  FK Slavoj Český Krumlov "B" Malše Roudné 2 2  
     
  Semifinále        
  FK Slavoj Český Krumlov "A" FK Slavoj Český Krumlov "B" 8 0  
  SK Slavia České Budějovice SK Dynamo ČB "B" 1 5  
  O 7.místo        
  Sokol Nová Ves-Brloh Smrčina Horní Planá 1 2  
  O 5.místo        
  FK Spartak Kaplice Malše Roudné 0 0  
    na penalty 4 3  
  O 3.místo        
  FK Slavoj Český Krumlov "B" SK Slavia České Budějovice 2 3  
  Finále        
  FK Slavoj Český Krumlov "A" SK Dynamo ČB "B" 5 0  

 

  Jednotlivé zápasy  
  Výsledky a body Skore Body Pořadí  
  FK Slavoj Český Krumlov "A" 26 0 9 1  
  Sokol Nová Ves-Brloh 0 21 0 4  
  SK Slavia České Budějovice 4 8 6 2  
  FK Spartak Kaplice 8 9 3 3  
     
  FK Slavoj Český Krumlov "B" 4 3 5 2  
  Smrčina Horní Planá 1 7 1 4  
  Malše Roudné 4 6 4 3  
  SK Dynamo ČB "B" 9 8 6 1  

 

vysledkova-listina.gif

Výsledková tabule ke stažení

Fotogalerie

Videogalerie 

Rozhovory