E.ON ČR Junior Cup 2008

Úvodní stránka»Výsledková listina

Výsledková listina 5.turnaje 3.5.2008 v Jihlavě

5. turnaj E.ON ČR Junior Cup 2008

3.5.2008, Stadion FC Vysočina Jihlava

  Výsledková listina turnaje  
  1. místo FK Humpolec  
  2. místo FC Vysočina Jihlava  
  3. místo Slavoj Třešť  
  4. místo SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou  
  5. místo Spartak Pelhřimov  
  6. místo FSC Stará Říše  
  7. místo Start Lukavec  
  8. místo TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou  
  9. místo SK Telč  
  10. místo 1.FC Batelov  

 

  Nejlepší hráči turnaje  
  Nejlepší hráč Dominik Maršík (Humpolec)  
  Nejlepší střelec Hynek Hanáček (Luka)  
  Nejlepší brankář Ondřej Čermák (Jihlava)  

 

  Skupina I. Skupina II.  
  1.FC Batelov Spartak Pelhřimov  
  TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou FK Humpolec  
  Slavoj Třešť FC Vysočina Jihlava  
  SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou SK Telč  
  FSC Stará Říše Start Lukavec  

 

  Jednotlivé zápasy  
  Skupina I.        
  TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou FSC Stará Říše 0 1  
  Slavoj Třešť SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou 3 4  
  FSC Stará Říše Slavoj Třešť 0 1  
  1.FC Batelov TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 0 4  
  Slavoj Třešť 1.FC Batelov 3 0  
  SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou FSC Stará Říše 2 0  
  1.FC Batelov SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou 0 7  
  TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou Slavoj Třešť 1 3  
  SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 1 0  
  FSC Stará Říše 1.FC Batelov 3 0  
     
  Skupina II.        
  FK Humpolec Start Lukavec 2 0  
  FC Vysočina Jihlava SK Telč 1 1  
  Start Lukavec FC Vysočina Jihlava 0 2  
  Spartak Pelhřimov FK Humpolec 0 3  
  FC Vysočina Jihlava Spartak Pelhřimov 3 0  
  SK Telč Start Lukavec 0 0  
  Spartak Pelhřimov SK Telč 3 0  
  FK Humpolec FC Vysočina Jihlava 0 0  
  SK Telč FK Humpolec 0 3  
  Start Lukavec Spartak Pelhřimov 1 1  
     
  Semifinále        
  SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou FC Vysočina Jihlava 0 7  
  Slavoj Třešť FK Humpolec 0 4  
  O 9.místo        
  1.FC Batelov SK Telč 0 9  
  O 7.místo        
  TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou Start Lukavec 0 1  
  O 5.místo        
  FSC Stará Říše Spartak Pelhřimov 0 5  
  O 3.místo        
  SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou Slavoj Třešť 2 3  
  Finále        
  FC Vysočina Jihlava FK Humpolec 0 1  
           

 

  Jednotlivé zápasy  
  Výsledky a body Skore Body Pořadí  
  1.FC Batelov 0 17 0 5  
  TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 5 5 3 4  
  Slavoj Třešť 10 5 9 2  
  SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou 14 3 12 1  
  FSC Stará Říše 4 3 6 3  
     
  Spartak Pelhřimov 4 7 4 3  
  FK Humpolec 8 0 10 1  
  FC Vysočina Jihlava 6 1 8 2  
  SK Telč 1 7 2 5  
  Start Lukavec 1 5 2 4  

 

vysledkova-listina.gif

Výsledková tabule ke stažení

Fotogalerie

Videogalerie 

Rozhovory