E.ON ČR Junior Cup 2008

Úvodní stránka»Výsledková listina

Výsledková listina 9. turnaje 11.5.2008 v Jindřichově Hradci

9. turnaj E.ON ČR Junior Cup 2008

11.5.2008, Tyršův stadion Jindřichův Hradec

  Výsledková listina turnaje  
  1. místo Sokol Jindřichův Hradec  
  2. místo Slovan Břilice  
  3. místo Tatran Lomnice nad Lužnicí  
  4. místo TJ Nová Včelnice  
  5. místo LOKO České Velenice  
  6. místo Jiskra Třeboň  
  7. místo Sokol Suchdol nad Lužnicí  
  8. místo TJ Popelín  

 

  Nejlepší hráči turnaje  
  Nejlepší hráč Michal Bureš  
  Nejlepší střelec Martin Průcha  
  Nejlepší brankář Michal Hofmann  

 

  Skupina I. Skupina II.  
  Jiskra Třeboň Sokol Jindřichův Hradec  
  TJ Popelín Tatran Lomnice nad Lužnicí  
  Slovan Břilice Sokol Suchdol nad Lužnicí  
  TJ Nová Včelnice LOKO České Velenice  

 

  Jednotlivé zápasy  
  Skupina I.        
  Slovan Břilice TJ Nová Včelnice 5 0  
  Sokol Suchdol nad Lužnicí LOKO České Velenice 0 1  
  TJ Popelín TJ Nová Včelnice 0 1  
  Tatran Lomnice nad Lužnicí LOKO České Velenice 0 1  
  TJ Nová Včelnice Jiskra Třeboň 1 0  
  LOKO České Velenice Sokol Jindřichův Hradec 0 4  
     
  Skupina II.        
  Slovan Břilice TJ Popelín 5 0  
  Sokol Suchdol nad Lužnicí Tatran Lomnice nad Lužnicí 0 3  
  Jiskra Třeboň TJ Popelín 2 2  
  Sokol Jindřichův Hradec Tatran Lomnice nad Lužnicí 2 0  
  Jiskra Třeboň Slovan Břilice 1 2  
  Sokol Jindřichův Hradec Sokol Suchdol nad Lužnicí 3 1  
     
  Semifinále        
  Slovan Břilice Tatran Lomnice nad Lužnicí 1 0  
  TJ Nová Včelnice Sokol Jindřichův Hradec 0 2  
  O 7.místo        
  Sokol Suchdol nad Lužnicí TJ Popelín 10 1  
  O 5.místo        
  LOKO České Velenice Jiskra Třeboň 4 1  
  O 3.místo        
  Tatran Lomnice nad Lužnicí TJ Nová Včelnice 1 0  
  Finále        
  Sokol Jindřichův Hradec Slovan Břilice 2 1  
      na penalty  

 

  Jednotlivé zápasy  
  Výsledky a body Skore Body Pořadí  
  Jiskra Třeboň 3 5 1 3  
  TJ Popelín 2 8 1 4  
  Slovan Břilice 12 1 9 1  
  TJ Nová Včelnice 2 5 6 2  
     
  Sokol Jindřichův Hradec 9 1 9 1  
  Tatran Lomnice nad Lužnicí 4 2 6 2  
  Sokol Suchdol nad Lužnicí 1 7 0 4  
  LOKO České Velenice 1 5 3 3  

 

vysledkova-listina.gif

Výsledková tabule ke stažení

Fotogalerie

Videogalerie

Rozhovory