E.ON ČR Junior Cup 2008

Úvodní stránka»Výsledková listina

Výsledková listina 10. turnaje 11.5.2008 v Šardicích

10. turnaj E.ON ČR Junior Cup 2008

11.5.2008, Stadion Šardice

  Výsledková listina turnaje  
  1. místo FK Šardice a.s. "A"  
  2. místo FK APOS Blansko  
  3. místo FC Veselí na Moravě  
  4. místo FK Šardice a.s. "B"  
  5. místo Moravská Slavia Brno  
  6. místo FC Medlánky  
  7. místo SK Rostex Vyškov  
  8. místo FK Fotbal NOBICA Boskovice  
  9. místo Sokol Hroznová Lhota  
  10. místo FK Baník Ratíškovice  

 

  Nejlepší hráči turnaje  
  Nejlepší hráč Dominik Hykš (FK Šardice a.s. "A")  
  Nejlepší střelec Kryštof Pospíšil (FK Šardice a.s. "B")  
  Nejlepší brankář Libor Kutil (FK APOS Blansko)  

 

  Skupina I. Skupina II.  
  FK Fotbal NOBICA Boskovice FK APOS Blansko  
  FK Šardice a.s. "A" FK Šardice a.s. "B"  
  FC Veselí na Moravě FC Medlánky  
  Moravská Slavia Brno FK Baník Ratíškovice  
  Sokol Hroznová Lhota SK Rostex Vyškov  

 

  Jednotlivé zápasy  
  Skupina I.        
  FK Šardice a.s. "A" Sokol Hroznová Lhota 4 0  
  FC Veselí na Moravě Moravská Slavia Brno 5 0  
  SK Rostex Vyškov FC Medlánky 1 0  
  FC Veselí na Moravě FK Fotbal NOBICA Boskovice 1 1  
  FK APOS Blansko FK Baník Ratíškovice 15 0  
  Moravská Slavia Brno FK Šardice a.s. "A" 0 7  
  FK Fotbal NOBICA Boskovice FK Šardice a.s. "A" 1 2  
  FK APOS Blansko FK Šardice a.s. "B" 5 1  
  FK Šardice a.s. "A" FC Veselí na Moravě 2 1  
  FK Šardice a.s. "B" FC Medlánky 1 3  
     
  Skupina II.        
  FK Šardice a.s. "B" SK Rostex Vyškov 5 2  
  Sokol Hroznová Lhota FC Veselí na Moravě 2 5  
  FC Medlánky FK APOS Blansko 0 5  
  FK Fotbal NOBICA Boskovice Moravská Slavia Brno 2 3  
  FK Baník Ratíškovice FK Šardice a.s. "B" 0 11  
  FC Medlánky FK Baník Ratíškovice 4 1  
  Moravská Slavia Brno Sokol Hroznová Lhota 2 1  
  FK Baník Ratíškovice SK Rostex Vyškov 0 11  
  Sokol Hroznová Lhota FK Fotbal NOBICA Boskovice 2 2  
  SK Rostex Vyškov FK APOS Blansko 0 5  
     
  Semifinále        
  FK Šardice a.s. "A" FK Šardice a.s. "B" 7 1  
  FC Veselí na Moravě FK APOS Blansko 2 3  
  O 9.místo        
  Sokol Hroznová Lhota FK Baník Ratíškovice 9 0  
  O 7.místo        
  SK Rostex Vyškov FK Fotbal NOBICA Boskovice 2 0  
  O 5.místo        
  Moravská Slavia Brno FC Medlánky 3 2  
      penalty  
  O 3.místo        
  FK Šardice a.s. "B" FC Veselí na Moravě 1 7  
  Finále        
  FK Šardice a.s. "A" FK APOS Blansko 2 1  
           

 

  Jednotlivé zápasy  
  Výsledky a body Skore Body Pořadí  
  FK Fotbal NOBICA Boskovice 6 8 2 4  
  FK Šardice a.s. "A" 15 2 12 4  
  FC Veselí na Moravě 12 5 7 2  
  Moravská Slavia Brno 5 15 6 3  
  Sokol Hroznová Lhota 5 13 1 5  
     
  FK APOS Blansko 30 1 12 1  
  FK Šardice a.s. "B" 18 10 6 2  
  FC Medlánky 4 8 6 3  
  FK Baník Ratíškovice 1 42 0 5  
  SK Rostex Vyškov 14 10 6 4  

 

vysledkova-listina.gif

Výsledková tabule ke stažení

Fotogalerie

Videogalerie

Rozhovory