E.ON ČR Junior Cup 2008

Úvodní stránka»Výsledková listina

Výsledková listina 4.turnaje 26.4.2008 ve Žďáru nad Sázavou

4. turnaj E.ON ČR Junior Cup 2008

26.4.2008, Stadion FC Žďas Žďár nad Sázavou

  Výsledková listina turnaje  
  1. místo FC Slovan Havlíčkův Brod  
  2. místo FŠ Třebíč  
  3. místo FC Žďár nad Sázavou “A”  
  4. místo SK Přibyslav  
  5. místo FC Velké Meziříčí  
  6. místo SFK Vrchovina  
  7. místo FC Spartak Velká Bíteš  
  8. místo SK FC Křižanov  
  9. místo FC Žďár nad Sázavou “B”  
  10. místo FC Chotěboř  

 

  Nejlepší hráči turnaje  
  Nejlepší hráč Adam Vlček (FC Slovan Havlíčkův Brod)  
  Nejlepší střelec Radek Matulka (FC Žďár nad Sázavou “A”)  
  Nejlepší brankář Milan Povl (FŠ Třebíč)  

 

  Skupina I. Skupina II.  
  FC Chotěboř FC Spartak Velká Bíteš  
  SK FC Křižanov FC Slovan Havlíčkův Brod  
  FC Žďár nad Sázavou “A” FC Žďár nad Sázavou “B”  
  SK Přibyslav SFK Vrchovina  
  FC Velké Meziříčí MAS Sezimovo Ústí  

 

  Jednotlivé zápasy  
  Skupina I.        
  SK FC Křižanov FC Velké Meziříčí 0 1  
  FC Žďár nad Sázavou “A” SK Přibyslav 3 0  
  FC Velké Meziříčí FC Žďár nad Sázavou “A” 0 1  
  FC Chotěboř SK FC Křižanov 0 3  
  FC Žďár nad Sázavou “A” FC Chotěboř 3 1  
  SK Přibyslav FC Velké Meziříčí 2 1  
  FC Chotěboř SK Přibyslav 0 4  
  SK FC Křižanov FC Žďár nad Sázavou “A” 1 4  
  SK Přibyslav SK FC Křižanov 5 2  
  FC Velké Meziříčí FC Chotěboř 7 1  
     
  Skupina II.        
  FC Slovan Havlíčkův Brod FŠ Třebíč 1 0  
  FC Žďár nad Sázavou “B” SFK Vrchovina 0 1  
  FŠ Třebíč FC Žďár nad Sázavou “B” 1 0  
  FC Spartak Velká Bíteš FC Slovan Havlíčkův Brod 0 4  
  FC Žďár nad Sázavou “B” FC Spartak Velká Bíteš 0 1  
  SFK Vrchovina FŠ Třebíč 1 1  
  FC Spartak Velká Bíteš SFK Vrchovina 0 2  
  FC Slovan Havlíčkův Brod FC Žďár nad Sázavou “B” 3 0  
  SFK Vrchovina FC Slovan Havlíčkův Brod 0 2  
  FŠ Třebíč FC Spartak Velká Bíteš 3 1  
     
  Semifinále        
  FC Žďár nad Sázavou “A” FŠ Třebíč 0 1  
  SK Přibyslav FC Slovan Havlíčkův Brod 0 3  
  O 9.místo        
  FC Žďár nad Sázavou “B” FC Chotěboř 4 0  
  O 7.místo        
  SK FC Křižanov FC Spartak Velká Bíteš 1 5  
  O 5.místo        
  FC Velké Meziříčí Vrchovina 3 0  
  O 3.místo        
  FC Žďár nad Sázavou “A” SK Přibyslav 3 0  
  Finále        
  FC Slovan Havlíčkův Brod FŠ Třebíč 3 0  
           

 

  Jednotlivé zápasy  
  Výsledky a body Skore Body Pořadí  
  FC Chotěboř     0 5  
  SK FC Křižanov     6 4  
  FC Žďár nad Sázavou “A”     12 1  
  SK Přibyslav     9 2  
  FC Velké Meziříčí     6 3  
     
  FC Spartak Velká Bíteš     3 4  
  FC Slovan Havlíčkův Brod     12 1  
  FC Žďár nad Sázavou “B”     0 5  
  SFK Vrchovina     7 3  
  FŠ Třebíč     7 2  

 

vysledkova-listina.gif

Výsledková tabule ke stažení

Fotogalerie

Videogalerie 

Rozhovory