E.ON ČR Junior Cup 2008

Úvodní stránka»Výsledková listina

Výsledková listina 17. turnaje - Velké finále dne 13. - 14. září 2008

17. turnaj E.ON ČR Junior Cup 2008

13. - 14. září 2008, Velké finále

  Výsledková listina turnaje  
  1. místo Rafk Rajhrad  
  2. místo ABC Braník  
  3. místo FK Humpolec  
  4. místo FC Slovan Havlíčkův Brod  
  5. místo FC TESCOMA Zlín  
  6. místo SK HS Kroměříž  
  7. místo FK Šardice  
  8. místo SK Čtyři Dvory  
  9. místo FC ZENIT Čáslav  
  10. místo FC Pálava Mikulov  

 

  Nejlepší hráči turnaje  
  Nejlepší hráč Dominik Jamošek - Rafk Rajhrad  
  Nejlepší střelec Tom Ulbrich - Rafk Rajhrad  
  Nejlepší brankář Jan Šiška - SK HS Kroměříž  

 

  Skupina I. Skupina II.  
  FC Slovan Havlíčkův Brod Rafk Rajhrad  
  FK Humpolec ABC Braník  
  SK HS Kroměříž FC TESCOMA Zlín  
  FK Šardice SK Čtyři Dvory  
  FC Pálava Mikulov FC ZENIT Čáslav  

 

  Jednotlivé zápasy  
  Skupina I.        
  FK Humpolec FC Pálava Mikulov 3 0  
  FK Šardice FC Slovan Havlíčkův Brod 0 0  
  FC Pálava Mikulov FK Šardice 1 3  
  SK HS Kroměříž FK Humpolec 1 1  
  FK Šardice SK HS Kroměříž 0 0  
  FC Slovan Havlíčkův Brod FC Pálava Mikulov 4 0  
  SK HS Kroměříž FC Slovan Havlíčkův Brod 0 1  
  FK Humpolec FK Šardice 1 0  
  FC Pálava Mikulov SK HS Kroměříž 0 3  
  FC Slovan Havlíčkův Brod FK Humpolec 2 0  
     
  Skupina II.        
  FC TESCOMA Zlín FC ZENIT Čáslav 5 0  
  SK Čtyři Dvory ABC Braník 2 0  
  FC ZENIT Čáslav SK Čtyři Dvory 0 0  
  Rafk Rajhrad FC TESCOMA Zlín 3 0  
  SK Čtyři Dvory Rafk Rajhrad 0 3  
  ABC Braník FC ZENIT Čáslav 5 0  
  Rafk Rajhrad ABC Braník 3 0  
  FC TESCOMA Zlín SK Čtyři Dvory 4 0  
  ABC Braník FC TESCOMA Zlín 2 0  
  FC ZENIT Čáslav Rafk Rajhrad 1 2  
     
  Semifinále        
  FK Humpolec Rafk Rajhrad 0 5  
  ABC Braník FC Slovan Havlíčkův Brod 2 0  
  O 9.místo        
  FC ZENIT Čáslav FC Pálava Mikulov 1 0  
  O 7.místo        
  FK Šardice SK Čtyři Dvory 5 1  
           
  O 5.místo        
  FC TESCOMA Zlín SK HS Kroměříž 3 1  
         
  O 3.místo        
  FK Humpolec FC Slovan Havlíčkův Brod 3 0  
  Finále        
  Rafk Rajhrad ABC Braník 2 0  
           
           

 

  Jednotlivé zápasy  
  Výsledky a body Skore Body Pořadí  
  FC Slovan Havlíčkův Brod 7 0 10 1  
  FK Humpolec 5 3 7 2  
  SK HS Kroměříž 4 2 5 3  
  FK Šardice 3 2 5 4  
  FC Pálava Mikulov 1 13 0 5  
     
  Rafk Rajhrad 11 1 12 1  
  ABC Braník 7 5 6 2  
  FC TESCOMA Zlín 9 5 6 3  
  SK Čtyři Dvory 2 7 4 4  
  FC ZENIT Čáslav 1 11 1  

 

vysledkova-listina.gif

Výsledková tabule ke stažení